• MojeStypendium.pl - baza stypendiów, konkursów i staży

Szanowni Państwo,

od 2009 r. prowadzimy bezpłatną, dostępną dla wszystkich aktualną bazę stypendiów, konkursów i staży na portalu MojeStypendium.plPopularyzujemy wiedzę o stypendiach i edukacji. Wierzymy, że portal pomoże mieszkańcom - nauczycielom, rodzicom dzieci szkolnych, maturzystom i studentom.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zgodę na nieodpłatne przesłanie Państwu plakatów zawierających informacje o serwisie MojeStypendium.pl, i o umieszczenie ich w widocznym miejscu. Chęć otrzymania materiałów prosimy potwierdzić w formularzu: https://forms.gle/nSeeiPisEU38hQnu5.

Zwracamy się także z prośbą o publikację niniejszej informacji o charakterze edukacyjnym na Państwa stronie oraz rozesłanie do zaprzyjaźnionych jednostek. Z góry bardzo dziękujemy za pomoc w dystrybuowaniu informacji  o serwisie:

“MojeStypendium.pl - postaw na swoją edukację!

Portal Moje Stypendium, prowadzony przez Fundację Dobra Sieć, jest największą w Polsce bezpłatną bazą ofert stypendiów w Polsce i za granicą. W bazie serwisu od początku jego istnienia zgromadzonych zostało blisko 15 000 ofert stypendiów, konkursów i staży! Na portalu regularnie publikowane są także artykuły o tematyce związanej ze stypendiami i edukacją - m.in. o rodzajach stypendiów czy gdzie szukać wsparcia na studia za granicą.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że w Polsce i na świecie działają organizacje oferujące różnorodne programy stypendialne. Stypendium może pomóc m.in. sfinansować studia na wymarzonej uczelni osobom z małych miejscowości, umożliwić wyjazd na staż za granicę czy realizację projektu artystycznego.

Fundacja regularnie przeprowadza także badania systemu stypendialnego w Polsce. W 2021 roku ukazał się raport “Mapa stypendiów III” z największego w skali kraju, unikalnego badania społecznych programów stypendialnych w Polsce. Z raportu można dowiedzieć się m.in. kim są organizatorzy programów stypendialnych w Polsce, jakie typy stypendiów są najpowszechniejsze czy skąd pochodzą środki na realizację programów stypendialnych. Wszystkie publikacje i raporty z badań udostępniane są za darmo, w ramach misji społecznej Fundacji.

Działalność Fundacji obejmuje także wsparcie organizacji w tworzeniu, udoskonalaniu i promocji programów stypendialnych oraz pozyskiwaniu funduszy.

W razie jakichkolwiek pytań, z Fundacją można kontaktować się pod adresem email: serwis@mojestypendium.org.

Zapraszamy na MojeStypendium.pl – to dostępne, kompleksowe źródło informacji o stypendiach i innych możliwościach wsparcia rozwoju!”

Serdecznie dziękujemy za wsparcie,

Fundacja Dobra Sieć

• WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI

• Nasza szkoła przystąpiła do projektu "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci."

Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty

sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!"

Termin Akcji: do 21.01

Miejsce Akcji: elektrośmieci można zostawiać w przedsionku wejścia do szkoły

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.

NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!

• Paczka dla Zgranej Dwunastki

• Dzięki uprzejmości wydawnictwa Tactic Games, oraz akcji prowadzonej przez społeczność Kluby Gier Planszowych, nasz szkolny Klub Gier Planszowych „Zgrana Dwunastka” otrzymała do testowania nowe gry imprezowe. Wśród nich jest nowość – „Założysz się? Wyzwania”. Na profilu Zgranej Dwunastki można na bieżąco śledzić przebieg z rozgrywek, oraz podejrzeć, jak dużo radości daje ona naszym Klubowiczom. Zapraszamy na spotkania Zgranej Dwunastki w każdy czwartek, w godzinach 13.00 - 16.00.