• Wycieczka do Krakowa klasy 4 i 5

• W czwartek 26 października klasa 4 oraz 5 wybrała się na wycieczkę do Krakowa. Pomimo słabo zapowiadającej się pogody wyjazd był udany W tym królewskim mieście zwiedzili Katedrę, Groby Królów. Przeszli Drogą Królewską na Rynek gdzie zobaczyli piękne sukiennice, Kościół Mariacki no i usłyszeli hejnałOczywiście była też chwila na kupienie i zjedzenie obwarzanek krakowskich. Następnie przeszli do Muzeum w Podziemiach Rynku. Tam każdy mógł się zważyć, usłyszeć o starym Krakowie oraz zobaczyć go na własne oczy. Zmęczeni dotarli na posiłek w Mc Donald. Do domów każdy (taka mamy nadzieję) wrócił z bogatszą wiedzą historyczną

• Wycieczka klasy VI b

• Klasa VIb spędziła piękny, jesienny czas w górach . Pogoda na szczęście dopisała, nogi nie zawiodły i po wejściu zielonym szlakiem na Soszów Wielki, odpoczęliśmy, nocując w schronisku .

• Rok Wisławy Szymborskiej

• Czy znasz słowa piosenki "Nic dwa razy się nie zdarza," lub pamiętasz cytat "na dobre, na niedobre i na litość boską "? Jedno i drugie zostało wypowiedziane oraz spisane przez niezwykłą poetkę- Wisławę Szymborską.

Rok 2023 został ogłoszony Rokiem Wisławy Szymborskiej. Z tej okazji szkolne kółko teatralne wystawiło przedstawienie poświęcone noblistce oraz jej twórczości.

• Dzień Edukacji Narodowej, Pasowanie

• 16.10 w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tego dnia pierwszoklasiści zostali pasowani na ucznia naszej szkoły! Życzymy im wielu sukcesów!