• WARSZTATY GARNCARSKIE

• We wtorek, 16 listopada, uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w wyjątkowych warsztatach garncarskich. Każdy mógł ulepić swoje naczynie na kole garncarskim oraz aniołka. Brudzenie w glinie, wszystkim sprawiło dużo frajdy.

• TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

• W dniach 15-11.11.2021 uczniowie oraz pracownicy naszej szkoły wzięli udział w tygodniu życzliwości w ramach Kampanii "19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży". Każdego dnia obowiązywał inny kolor ubioru, było kino z popcorbem, fotobudka, tablica dobrego słowa, oraz taka ze zdjęciami oraz pocztówki z "dobrem" dla każdego.

• ZBIERAMY KASZTANY

• Konkurs rozstrzygnięty ! Uczniowie naszej szkoły w tym roku rywalizowali w ilości zbieranych kasztanów dla zwierząt na zimę. Największą ilość zebrała klasa IVB - gratulację ! II miejsce zdobyła klasa II i IB , miejsce III zdobyła klasa Ia. Wszystkim dzieciom dziękujemy za wielkie zaangażowanie.

• DARY NA UKRAINĘ

• Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali swoje dary na Ukrainę. Udało się zebrać dwa kartony artykułów szkolnych i jeden ze środkami czystości. Rzeczy już dotarły do Przedszkola w Krysłowicach.

• GDY GAŚNIE PAMIĘĆ LUDZKA, DALEJ MÓWIĄ KAMIENIE

• Nasza szkoła przystąpiła do projektu „GDY GAŚNIE PAMIĘĆ LUDZKA, DALEJ MÓWĄ KAMIENIE – 13 GRUDNIA 1981 –  PAMIĘTAMY!”.

Projekt skierowany jest do uczniów i nauczycieli szkół województwa śląskiego. Jego głównym celem jest przygotowanie dzieci i młodzieży do świadomego przeżywania 40 rocznicy wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Głównym źródłem informacji jest strona: www.pamiec81.pl

• WYCIECZKA DO KRAKOWA

• 6.11 odbyła się szkolna wycieczka do Krakowa. Pogoda dopisała, zwiedziliśmy miasto maszerując Drogą Królewską od Wawelu pod Kościół Mariacki. Zwiedzanie zakończyliśmy 2-godzinną wizytą w aquaparku w Krakowie. To był udany dzień!