…wszystko, co widzimy, ukrywa coś innego….Zawsze chcemy zobaczyć to, co jest ukryte za tym, co widzimy…”.(R.Magrite)…
…inspirowani Fridą Kahlo i René Magritte staliśMY się na chwilę podróżą między snem a wyobraźnią….
…zdjęcia pełne kwiatów.., symboli…, ukrytych emocji i nieoczywistych połączeń — pozwoliły zobaczyć nas nie tylko oczami, ale i duszą….
W tych małych obrazach chwil twarze zamieniły się w opowieści…, a zwykłe fotografie zaczęły oddychać sztuką…. Trochę jak u Fridy — serca pełne kolorów , trochę jak u Magritte’a — tajemniczo, zaskakująco i zawieszenie między rzeczywistością a wyobraźnią….
Z życzeniami by te kolaże nie tylko się oglądało — ale się czuło…
BadźMY Artystami w życiu…