• Dzień Mamy

• Uczniowie klas 2a i 3 wraz z wychowawczyniami stworzyły z okazji Dnia Mamy filmiki.
            Klasa 2a poruszyła serca nagraniem z lekcji online. Z kolei klasa 3 zaprezentowała się recytując wiersze oraz  prezentując piękne laurki!

Drogie Mamy !

Jeszcze raz składamy Wam najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy wdzięczności za pracę, trud i zaangażowanie włożone w  wychowanie Waszych dzieci. Pragniemy również podziękować za Waszą troskę, ciepło i życiowe mądrości,  które, każdego dnia przekazujecie swoim dzieciom.

Zapraszamy do obejrzenia filmików oraz krótkiej prezentacji specjalnie DLA WAS !

• KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I-III

• Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie przygotowała konkurs plastyczny dla dzieci klas I-III szkół podstawowych całego powiatu mikołowskiego. Konkurs zatytułowany został: " "Pomagają i chronią. Służba policjantów w walce z epidemią".
             Konkurs rusza 22 maja.
            W załączniku można pobrać regulamin konkursu oraz formularz zgody rodzica/opiekuna na publikację pracy i wizerunku dziecka.

Regulamin_konkursu.odt

Zgoda_rodzica.odt

• 100 rocznica urodzin Jana Pawła II

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali".

Jan Paweł II – postać, która ciągle inspiruje.

Jest wielkim darem dla całego Kościoła,

dla świata,  dla Europy,  dla naszej Ojczyzny,

dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

Z okazji 100 rocznicy urodzin Ojca Świętego Jana Pawła II uczniowie naszej placówki wzięli udział w projekcie, który składał się z dwóch części: muzycznej i plastycznej.

W hołdzie wdzięczności uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 w Bujakowie przygotowali muzyczną niespodziankę w formie teledysku do piosenki pt. „Kochamy Cię Janie Pawle II” i wykonali wiele prac plastycznych, które można zobaczyć w przygotowanej prezentacji.

Wszystkie prace związane z realizacją projektu: przygotowanie nagrań z linią wokalną, klipów do teledysku, wykonanie prac plastycznych, konsultacje z rodzicami oraz uczniami biorącymi udział w projekcie - odbywały się zdalnie i wymagały wiele czasu, pracy, włożonego trudu, a przede wszystkim doskonałej współpracy.

Nauczanie na odległość to sytuacja, która stała się koniecznością. Ten trudny dla wszystkich czas, który przeznaczamy nie tylko na naukę, ale także na rozwijanie pasji i zainteresowań pokazał, jak niezwykłym talentem, kreatywnością i zdyscyplinowaniem wykazali się uczniowie biorący udział w projekcie.

Całość przedsięwzięcia nie mogłaby się odbyć bez pomocy, wsparcia i wielkiego zaangażowania rodziców - na ręce których składamy serdeczne podziękowania.

s. Nikola Grzegorzek, Elżbieta Gabryś

• Konkurs plastyczny

• Gratulacje dla uczennic naszej szkoły, które w Konkursie Plastycznym "Wiosna jaką widzę z domowego okna" organizowanym przez MDK w Mikołowie zdobyły:

Natalia Surmacz (kl 5b) II miejsce

Olga Hrazdil (kl. 4) - wyróżnienie

Jeszcze raz serdecznie GRATULUJEMY !