• #SzkołaPamięta

• W ramach akcji, Szkoła Pamięta przedstawiciele samorządu szkolnego wybrali sie na cmentarz w Bujakowie, aby posprzątać groby poległych tam żołnierzy. Na grobach zostały również zapalone znicze.

• Dzień Edukacji Narodowej

• 11 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, której organizatorem był samorząd szkolnym. Wszystkim pracownikom naszej szkoły życzymy wszystkiego najlepszego !

• Dzień języków obcych

• W dniach od 1-4 października w naszej szkole odbył się tydzień języków obcych. Pierwszym zadaniem uczniów było odgadnięcie co kuchnia serwuje na obiad. Menu bylo dwujęzyczne. W kolejnych dniach odbył się konkurs, w którym uczniowie codziennie musieli odszukać odpowiedzi na pytania. Zwycięzcami tutaj jednogłośnie okazali sie uczniowie klasy 5a - Radek Francug, Dominik Pszczolinski oraz Pawel Roźek.

Gratulujemy !

• Dzień z Aniołami

• We wtorek 01.10 w naszej szkole przeżywaliśmy " Dzień z Aniołami". Poprzez zabawy, śpiew, kolorowanki, gry i animacje na lekcjach i w sali gimnastycznej na przerwie, dzieci mogły przeżyć jeden dzień w atmosferze niebiańskiej radości, a poprzez biały kolor i przebranie przypominaliśmy sobie o czystości serca i wartości dobra, bo takimi są przecież nasi Aniołowie Stróżowie, których wspomnienie liturgiczne przypada jutro tj 02.10. Białe jest piękne, czyste i Święte!!!

• Dzień Chłopaka

• 30.09 obchodziliśmy, Dzień Chłopaka!
            Klasy: 1, 2a i 2b, wybrały się na wycieczkę do sali zabaw Hopsa, a później do McDonald'sa- to było prawdziwe szaleństwo! Inne klasy świętowały w szkole! Nie zabrakło tego dnia dobrych humorów, łakoci , a także drobnych upominków!
            Jeszcze raz Drodzy Chłopcy, życzymy Wam wszystkiego dobrego !